Apartmány v centru Prahy

Apartmány v centru Prahy

Garden apartment ****

Garden Apartment je tichý nově a moderně vybavený byt s výhledem do zahrady, který vám nabídne příjemné strávení vaší dovolené nebo pracovního pobytu v samotném centru města – jen pár minut pěšky od Staroměstského náměstí a Karlova mostu a ostatních turisticky významných lokalit.

Pro hosty ve všech apartmánových domech naše společnost jako jediná v Praze nabízí dovoz
luxusní hotelové snídaně přímo do apartmánu.


KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ


SPRCHA


TELEVIZE


FÉN


ZAHRADA

Prague Castle ****

Prague Castle Apartment je tichý, romantický byt ve středověkém domě, který nabízí příjemné strávení Vaší dovolené nebo pracovního pobytu v samotném centru města – jen 400 metrů od Pražského hradu nebo Karlova mostu. Přes den je tato oblast plná turistů, večer však ulice zcela utichnou a vy dokonale pocítíte atmosféru staré Prahy.

Rezervovat


KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ


VANA


FÉN


WI-FI

Korunní ***

Korunní apartment je klidný a velice útulný apartmán vybavený praktickým vestavěným patrem. Situován je na pražských Vinohradech.  Jen pár minut chůze se nachází stanice metra Flora nebo se lze tramvají dostat během 10 minut na Václavské náměstí.

Rezervovat


KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ


SPRCHA


WI-FI

Viklefova ***

Viklefova apartment je krásný, slunný dvou ložnicový byt nově a moderně vybavený s výhledem do zahrady, který vám nabídne příjemné strávení vaší dovolené nebo pracovního pobytu. Jen pár kroků je vzdálen oblíbený park Pražačka. Do centra města je to pouhých 5 zastávek autobusem.

Rezervovat


KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ


SPRCHA


WI-FI